Mautic API (2.0.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Description
fa: توضیحات

en: Password
fa: گذرواژه

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: Machine name
fa: نام ماشینی
