Mautic API (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
