Mautic API (2.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
