Mautic API (2.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Description
pt: Descrição

en: Password
pt: Senha

en: Label
pt: Rótulo

en: Public Key
pt: Chave Pública

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: HTTP Basic Authentication
pt: Autenticação básica HTTP
