Mautic API (2.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Description
sl: Opis

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Machine name
sl: Strojno ime
