Mautic ECA (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Comments
bg: Коментари

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Reason
bg: Причина
