Mautic ECA (1.0.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Comments
de: Kommentare

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Start
de: Beginn

en: Contact ID
de: Kontakt ID

en: Channel
de: Kanal

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Manual
de: Manuell

en: Limit
de: Begrenzung

en: Reason
de: Grund

en: Order by
de: Sortieren nach

en: Unsubscribed
de: Ausgetragen

en: Sort direction
de: Sortierrichtung

en: Channel ID
de: Kanal-ID

en: Search filter
de: Suchfilter

en: Published only
de: Nur Veröffentlichte

en: Name of token
de: Name des Tokens

en: Provide the name of a token where the value should be stored.
de: Geben Sie den Namen eines Tokens an, in dem der Wert gespeichert werden soll.
