Mautic ECA (1.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Comments
nl: Reacties

en: Custom
nl: Aangepast

en: Start
nl: Begin

en: Channel
nl: Kanaal

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Manual
nl: Handmatig

en: Limit
nl: Limiet

en: Reason
nl: Reden

en: Order by
nl: Sorteer op

en: Unsubscribed
nl: Afgemeld

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Published only
nl: Alleen gepubliceerde
