Mautic ECA (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Comments
oc: Comentaris

en: Custom
oc: Personalizat

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Reason
oc: Rason

en: Minimal
oc: Mínima
