Mautic ECA (1.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Comments
vi: Bình luận

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Start
vi: Khởi động

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Manual
vi: Thủ công

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Reason
vi: Lí do

en: Minimal
vi: Tối thiểu
