Mautic Paragraph (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी
