Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Text
be: Тэкст

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Form
be: Форма
