Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Text
eo: Teksto

en: Custom
eo: Propra

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
