Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Text
eu: Testua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Form
eu: Formularioa
