Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Save settings
is: Vista stillingar
