Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್
