Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Text
ne: अक्षर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
