Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Text
oc: Tèxte

en: Layout
oc: Afichatge

en: Custom
oc: Personalizat

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Form
oc: Formulari
