Mautic Paragraph (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
