Mautic Paragraph (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Text
ug: تېكىست

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
