Mautic Paragraph (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Text
uk: Текст

en: Layout
uk: Макет

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Custom
uk: Власний

en: Form
uk: Форма

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: HTTP Basic Authentication
uk: HTTP Basic-автентифікація

en: Basic Auth
uk: Basic-автентифікація
