Mautic Paragraph (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Text
vi: Văn bản

en: Layout
vi: Bố cục

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Form
vi: Biểu mẫu
