Mautic Paragraph (1.0.0-beta2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: Text
si: වගන්ති
