Mautic Paragraph (1.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Layout
ca: Disposició

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Limit
ca: Límit

en: Form
ca: Formulari

en: HTTP Basic Authentication
ca: Identificació bàsica per HTTP

en: no caching
ca: no desis en memòria cau
