Mautic Paragraph (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Text
mn: Текст
