Mautic Paragraph (1.1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Form
bo: རེའུ་མིག
