Mautic Paragraph (1.1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
