Mautic Paragraph (1.1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Text
ast: Testu

en: Custom
ast: Personalizáu
