Mautic Paragraph (1.1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Custom
cs: Vlastní

en: Form
cs: Formulář

en: HTTP Basic Authentication
cs: Základní HTTP ověření

en: no caching
cs: bez ukládání do mezipaměti
