Mautic Paragraph (1.1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Form
sk: Formulár
