Mautic Paragraph (1.1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Custom
he: מותאם

en: Limit
he: גבול

en: Form
he: טופס
