Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Add
ja: 追加

en: New window
ja: 新しいウィンドウ

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Reference
ja: 参照

en: Same window
ja: 同じウィンドウ

en: About
ja: アバウト

en: Prefix text
ja: 接頭語文字列

en: Integer value
ja: 整数値
