Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Add
jv: Tambah

en: Link text
jv: Teks pranala

en: About
jv: Ngenani
