Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha8) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Add
ro: Adaugă

en: New window
ro: Fereastră nouă

en: Reference
ro: Referință

en: Promotion
ro: Promoție

en: Same window
ro: Aceeași fereastră

en: About
ro: Despre

en: Prefix text
ro: Text prefix

en: Integer value
ro: Valoare întreagă
