Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha9) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Add
is: Bæta við

en: Commerce
is: Verslun

en: About
is: Um
