Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha9) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Add
eu: Gehitu

en: New window
eu: Leiho berrian

en: Same window
eu: Leiho berean

en: About
eu: (r)i buruz

en: Integer value
eu: Integer balioa
