Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Add
lv: Pievienot

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Reference
lv: Atsauce

en: About
lv: Par

en: Prefix text
lv: Prefikss
