Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Prefix text
bs: Prefiks tekst
