Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Excluded
cs: Vyloučit

en: About
cs: Popis

en: Prefix text
cs: Text předpony
