Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: New window
eu: Leiho berrian

en: Same window
eu: Leiho berean

en: Excluded
eu: Baztertua

en: About
eu: (r)i buruz
