Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Conditions
he: תנאים

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: About
he: אודות

en: Prefix text
he: טקסט קידומת
