Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: About
km: អំពី
