Maxlength (2.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Fields
pt: Campos

en: Maximum length
pt: Comprimento máximo

en: Maxlength
pt: Tamanho máximo

en: About
pt: Sobre

en: Count down message
pt: Contar mensagem para baixo
