Maxlength (2.0.0-rc3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Fields
pl: Pola

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Maxlength
pl: Maksymalna długość

en: About
pl: O stronie

en: Hard limit
pl: Twarde ograniczenie

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
pl: Pozostało znaków: <strong>@remaining</strong>/@limit.
