Maxlength (2.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Fields
da: Felter

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: Maxlength
da: Maksimal længde

en: About
da: Om

en: Hard limit
da: Hård grænse
