Maxlength (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Maxlength
nl: Maximale lengte

en: About
nl: Over

en: Hard limit
nl: Harde limiet

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
nl: Inhoud beperkt tot @limit tekens, resterend: <strong>@remaining</strong>
