MaxLength (3.1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Fields
ru: Поля

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: About
ru: Информация

en: Count down message
ru: Сообщение об отсчёте

en: Hard limit
ru: Жесткий лимит

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
ru: Содержание ограничено до @limit символов, осталось: <strong>@remaining</strong>
