MAYO (8.x-1.0-beta11) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Link color
ast: Color del enllaz
