MAYO (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Font settings
eo: Tiparaj agordoj

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn
