MAYO (8.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Style settings
bo: བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་འགོད

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Footer first column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་དང་པོ

en: Footer second column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་གཉིས་པ

en: Footer third column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་གསུམ་པ

en: Footer fourth column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་བཞི་པ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ

en: Sidebar background
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Sidebar borders
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་མཐའ་སྒྲོམ

en: Footer background
bo: ཤོག་མཇུག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Title and slogan
bo: ཁ་བྱང་དང་འབོད་ཚིག

en: Center left
bo: གཡོན་དཀྱིལ

en: Center right
bo: གཡས་དཀྱིལ
